Wij zijn de exclusieve invoerder in België van al de wijndomeinen op deze website.

Happy Wine Bottle icon - La Buena Vida Help mij kiezen
Zet onze Exclusieve VIP-tasting in uw agenda - Enkel topwijnen op de proeftafels! Zondag 29 & maandag 30 november.
LEES MEER

Envínate strikes again!

Ook in Ribeira Sacra topscores: 99-98-96/100!

We hebben heel wat mensen moeten teleurstellen met de Envínate wijnen uit Tenerife. Er waren immers niet voldoende flessen voor alle liefhebbers. Het lijkt wel dat in 2023 alles wat het viertal van Envínate aanraakte, in (wijn)goud veranderde.


Niet alleen hun fantastische Tenerife wijnen
(by the way: er is nog steeds in beperkte aantallen wat Táganan tinto 2023, die van dezelfde percelen gemaakt zijn als de 100 punter Margalagua, en die met zijn 96/100 nu ook niet precies weinig scoort !) zijn de moeite waard. 

Ook in het Atlantische Galicia laten ze zien wat ze in hun mars hebben.
Hun rode wijnen uit Ribeira Sacra (die trouwens te proeven waren op onze exclusieve tasting begin van de maand) zijn nog zeer jong op dit moment (jaargang 2023), waardoor ze voor sommige wijnliefhebbers misschien nog wat moeilijk te proeven zijn. Maar geloof mij, voor mij is dit één van de beste jaargangen die Envínate al gemaakt heeft in Galicia.

Zeer Bourgondisch en Atlantisch van stijl. Bijna altijd granieten ondergrond, waardoor de mineraliteit uit het glas springt.

Maar het voornaamste: hun basiswijn, de Lousas, viñas de  Aldea 2023 is zeer betaalbaar! Voor begin de 20 euro, hebben we hier een wijn die de komende 10 jaar fantastische waar voor zijn geld gaat geven.


Als je bovendien ziet hoe de wijngaarden eruit zien en wat er gedaan moet worden om de druiven te oogsten, is de prijs van deze wijn werkelijk een koopje.

Na de verdeling van de reservaties is er nog beperkte stock van de grand cru’s Camiño Novo 2023 en Seoane 2023. Ook de premier Cru’s Rosende en Doad zijn nog beperkt in stock.

Met stijgende scores en toenemende erkenning worden deze wijnen elk jaar schaarser. Heeft u nog niet gereserveerd? Ga dan vlug naar onze website, log in en ga naar reservaties, zodat u voor volgend jaar zeker bent van uw flessen!

75 cl.
96 R. Parker
Biodynamisch
Lousas, viñas de Aldea

Lousas, viñas de Aldea 2023

Galicia
Envínate
D.O. Ribeira Sacra
75 cl.
rood
€ 22,77 /st
€ 18,82 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Assemblage

Mencia (80%), Alicante Bouschet (4%), Brancellao (Albarello) (4%), Godello (4%), Caiño (2%), Merenzao (Bastardo) (2%), Mouraton (2%), Palomino (1%), Souson (1%)

Inhoud

75 cl.

Jaar

2023

Omschrijving

Lousas is het werkpaard van Envínate in Galicia. Hun "village-wijn". Naast hun vulkanische topwijnen in Tenerife, hebben ze ook prachtige wijngaarden in Ribeira Sacra, gelegen tussen 400 à 600 m hoogte. De Lousas is het Spaanse alternatief voor village wijnen uit Bourgogne, die vandaag al vaak een veelvoud kosten van deze Spanjaard. Alle wijngaarden zijn in biodynamie.

75 cl.
98 R. Parker
Biodynamisch
Lousas, Rosende

Lousas, Rosende 2023

Galicia
Envínate
D.O. Ribeira Sacra
75 cl.
rood
€ 37,85 /st
€ 31,28 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Assemblage

Mencia (85%), Brancellao (Albarello), Caiño, Godello, Merenzao (Bastardo), Mouraton, Palomino, Souson, Tintorera

Inhoud

75 cl.

Jaar

2023

75 cl.
96 R. Parker
Biodynamisch
Lousas, Doad

Lousas, Doad 2023

Galicia
Envínate
D.O. Ribeira Sacra
75 cl.
rood
€ 37,85 /st
€ 31,28 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Assemblage

Mencia

Inhoud

75 cl.

Jaar

2023

75 cl.
99 R. Parker
Biodynamisch
Lousas, Camiño Novo

Lousas, Camiño Novo 2023

Galicia
Envínate
D.O. Ribeira Sacra
75 cl.
rood
€ 58,21 /st
€ 48,11 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Assemblage

Mencia (90%), Tintorera (10%)

Inhoud

75 cl.

Jaar

2023

75 cl.
98 R. Parker
Biodynamisch
Lousas, Seoane

Lousas, Seoane 2023

Galicia
Envínate
D.O. Ribeira Sacra
75 cl.
rood
€ 58,21 /st
€ 48,11 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Assemblage

Mencia (95%), Bastardo (Merenzao) (3%), Alicante Bouschet (1%), Brancellao (Albarello) (1%)

Inhoud

75 cl.

Jaar

2023

✕

Smaakprofiel icon - La Buena Vida Smaakprofiel Smaakprofiel
Hout
Zuren
Fruitig
Structuur
Question mark icon - La Buena Vida Geen idee. Overslaan
Even geduld, we zoeken het op...

Je bent succesvol ingeschreven! We houden je op de hoogte.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als dit product weer in voorraad is.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als de nieuwe jaargang van dit product in voorraad is.