Wij zijn de exclusieve invoerder in België van al de wijndomeinen op deze website.

Happy Wine Bottle icon - La Buena Vida Help mij kiezen
Zet onze Exclusieve VIP-tasting in uw agenda - Enkel topwijnen op de proeftafels! Zondag 29 & maandag 30 november.
LEES MEER

Joan giné 2013Buil i Giné - 75 cl.

Joan giné
Download productfiche
Joan Giné is de eerste stap opwaarts richting een houtgerijpte Priorat. Joan Giné is de grootvader van Xavi Buil i Giné die hem veel bijbracht over de... Lees verder
Appellatie:
D.O.Q. Priorat
Wijndomein:
Buil i Giné
Wijnkleur:
Rood
Alcoholgehalte:
14,5 %
€ 24,28 /st
€ 20,07 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Productinfo
Joan Giné is de eerste stap opwaarts richting een houtgerijpte Priorat. Joan Giné is de grootvader van Xavi Buil i Giné die hem veel bijbracht over de wijnbouw. Een hommage aan grootvader Giné.
Vinificatie
12 maanden op Franse en Amerikaanse eik.
Bewaarpotentieel
8 jaar.
Serveren
18°C in een groot glas.
Proefanalyse
Mooi robijnrood met een lichte evolutie. Een glas boordevol geuren van rijp rood fruit, cassis, kers, zuiderse kruiden en vatrijping. Een mediterrane tuin die openbloeit in het glas. Open van smaak, overduidelijk Priorat. Een fijne en elegante wijnstijl met verschillende smaakfacetten, gemaakt volgens de traditie van de streek.
Wijndomein

Xavi Buil heeft als jongeman zijn streek, de Priorat, zien evolueren. Vandaag is hij een van de pioniers van wijnen in Priorat met een uitmuntende prijs-kwaliteitverhouding. Zijn Giné Giné is het meest pure voorbeeld van een jonge Prioratwijn.

Gerecht suggesties
Vlees
    haas (wild) hert/ree (wild) lamsvlees rundsvlees
✕

Smaakprofiel icon - La Buena Vida Smaakprofiel Smaakprofiel
Hout
Zuren
Fruitig
Structuur
Question mark icon - La Buena Vida Geen idee. Overslaan
Even geduld, we zoeken het op...

Je bent succesvol ingeschreven! We houden je op de hoogte.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als dit product weer in voorraad is.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als de nieuwe jaargang van dit product in voorraad is.