Wij zijn de exclusieve invoerder in België van al de wijndomeinen op deze website.

Happy Wine Bottle icon - La Buena Vida Help mij kiezen
Zet onze Exclusieve VIP-tasting in uw agenda - Enkel topwijnen op de proeftafels! Zondag 29 & maandag 30 november.
LEES MEER

Augustus Cabernet Franc 2015Cellers Augustus-Forum - 75 cl.

Biologisch
Augustus Cabernet Franc
Download productfiche
Een van de weinige 100% zuivere Cabernet Franc-wijnen van het Iberisch Schiereiland. De aanplant van deze druif diende voor de vroegere assemblagewijn... Lees verder
Appellatie:
D.O. Penedès
Wijnkleur:
Rood
Alcoholgehalte:
14,5 %
Vergelijkbare producten bekijken
€ 15,15 /st
€ 12,52 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Productinfo
Een van de weinige 100% zuivere Cabernet Franc-wijnen van het Iberisch Schiereiland. De aanplant van deze druif diende voor de vroegere assemblagewijnen van dit domein. Sinds enkele jaren wordt hij apart gevinifieerd, met zeer positieve resultaten. Slechts 5300 flessen.
Vinificatie
Geoogst in september. Fermentatie van ongeveer een maand, bij 22 ° C, waarvan tussen de 10 en 13 dagen met de schillen. Gerijpt in 300L Franse eiken vaten gedurende gemiddeld 16 maanden.
Bewaarpotentieel
Streng in zijn eerste 2 jaren met een bewaarpotentieel van 6 tot 7 jaar.
Serveren
Eerste 3 jaar best decanteren, serveren op 18°C.
Proefanalyse
Zeer diep van kleur. Rijpe Cabernet Franc met toetsen van leder, koffie en rijpe rode bes in
de tweede geurfase. Stevig in de smaak met een frisheid die de wijn structurele lengte geeft. Uitgebalanceerd houtgebruik. Een Cabernet Franc die helemaal niet van het paprika-achtige en adstringerende type is.
Wijndomein

Een van de voorlopers in Penedès. Vooral bekend om hun Chardonnay, die zonder meer de beste in Spanje mag genoemd worden. Vandaag maken hun topwijnazijnen Forum meer dan de helft van hun omzet uit!

Gerecht suggesties
Vlees
    fazant/patrijs (pluimwild) hert/ree (wild) rundsvlees
Vergelijkbare producten
Gelijkaardige wijnen
Augustus Cabernet Franc
Augustus Cabernet Franc 2021 Cellers Augustus-Forum - 75 cl.
€ 14,36 excl. BTW
Augustus Cabernet Sauvignon Merlot
Augustus Cabernet Sauvignon Merlot 2021 Cellers Augustus-Forum - 75 cl.
€ 14,04 excl. BTW
Augustus Cabernet Franc
Augustus Cabernet Franc 2023 Cellers Augustus-Forum - 75 cl.
€ 16,38 excl. BTW
✕

Smaakprofiel icon - La Buena Vida Smaakprofiel Smaakprofiel
Hout
Zuren
Fruitig
Structuur
Question mark icon - La Buena Vida Geen idee. Overslaan
Even geduld, we zoeken het op...

Je bent succesvol ingeschreven! We houden je op de hoogte.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als dit product weer in voorraad is.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als de nieuwe jaargang van dit product in voorraad is.