Don't worry, be happy!
Niks mis mee: 2 grote klassiekers voor deze zomer.
Dan hoeft u ook verder niet meer na te denken over wat te schenken als u een feestje, BBQ of diner geeft.
Net bij ons toegekomen: onze grootste klassiekers in wit en rosé: Augustus! Al sinds 1994 werken we met dit fantastische wijnhuis samen: Augustus in El Vendrell. En kijk, nu kunnen we de 2024 aanbieden, net 30 jaargangen later!
En voor ons zijn ze nog steeds één van onze vaste waarden. Die Augustus Chardonnay 2024 is er bovendien eentje volgens het boekje.
De gelukkigen onder u hebben hem al geproefd op onze lentedegustatie, waar hij in primeur op de proeftafel stond. Sinds vorige week is hij ook effectief binnen.
Dus bent u een liefhebber van mooi op hout gerijpte, maar toch subtiele Chardonnay – en dat zonder zotte (Bourgondische) prijs?
Maak het u dan niet moeilijk.

Deze Augustus Chardonnay 2024 is de geschikte partner voor deze zomer.
Een allemansvriend waarmee u nooit in verlegenheid gebracht wordt:
top voor de gelegenheidsdrinker én voor de kenners!
Niet voor niets is dit één van onze meest geliste witte wijnen op de wijnkaarten van gastronomisch België.
En dan die rosé:

Eindelijk nog ’s een rosé die niet meedoet met de tendens van die bijna witte vederlichte Provence-roséetjes die alleen geschikt lijken voor opgespoten lippen.
Neen, dit is the real deal!
Stevige donkerroze rosé, deel Cabernet, deel Merlot, perfect bij die zomerse paella.
Met veel smaak en toch verfrissend.
Met de Augustus Chardonnay en de Augustus Rosé
komt u zo de zomer door!