Wij zijn de exclusieve invoerder in België van al de wijndomeinen op deze website.

Happy Wine Bottle icon - La Buena Vida Help mij kiezen
Zet onze Exclusieve VIP-tasting in uw agenda - Enkel topwijnen op de proeftafels! Zondag 29 & maandag 30 november.
LEES MEER

Lomas de Valtuille, La Vitoriana 2019La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.

Biodynamisch
Lomas de Valtuille, La Vitoriana
Download productfiche
La Vizcaína is een project van Raul Pérez waarbij hij de wijnen indeelt volgens herkomst met betrekking tot zonoriëntatie, terroir.
La Vizcaína is d... Lees verder
Appellatie:
D.O. Bierzo
Wijnkleur:
Rood
Alcoholgehalte:
13,5 %
Vergelijkbare producten bekijken
€ 25,23 /st
€ 20,85 excl. BTW
Product niet bestelbaar
Productinfo
La Vizcaína is een project van Raul Pérez waarbij hij de wijnen indeelt volgens herkomst met betrekking tot zonoriëntatie, terroir.
La Vizcaína is de naam die de inwoners van Valtuille gaven aan zijn vader. Rauls vader was oenoloog en is op jonge leeftijd gestorven. In dit project wordt Raul bijgestaan door zijn neef-oenoloog Cesar Marquez.
Las Lomas = licht golvend landschap
1500 flessen productie
Vinificatie
Biodynamische wijnen. Geen temperatuurcontrole tijdens de gisting. De druiventrossen worden in zijn geheel gebruikt zonder ontgisting. Zwaartekrachtprincipes worden toegepast (geen gebruik van pompen). Gisting en maceratie in foeders van 5000 liter. De vinificatie gebeurt met zo weinig mogelijk interacties in de wijn om hem zo puur, zuiver en expressief mogelijk in de fles te krijgen.
Rijping op Franse eiken vaten van het 4de en 5de jaar voor 10 maanden.
Bewaarpotentieel
Te drinken vanaf: 2022
Op zijn top: 2027
Te drinken tot: 2032
Serveren
Serveren in een bourgogneglas aan 18°C.
Proefanalyse
La Vitoriana is dieper in kleur dan de andere Lomas de Valtuille. Gesloten in de neus en moet wat verluchten.
Stevig van smaak met veel bite, maar ook sappig, fruitgedreven en met een superbalans. Smaak plooit open op het palet. Structureel, groots en met diepgang. Wijn met bite, waarbij het tannine zich laat voelen in de finale. In de retro krijgen we een lichte toets van marjolein.
Wijndomein

Een ander klein project van globetrotter-oenoloog Raúl Pérez, samen met zijn nicht Nerea Pérez. Hun ambitie is om wijnen te maken met respect voor de traditie en met de terroirs rond Valtuille de Abajo. Elke wijn is afkomstig van een single vineyard met de bedoeling om de eigenheid en verscheidenheid te laten spreken. Een leerschool om de subtiliteiten van de Mencia te ontdekken.

Gerecht suggesties
Vlees
    fazant/patrijs (pluimwild) kalfsvlees kip/kalkoen (gevogelte) varkensvlees
Vergelijkbare producten
Gelijkaardige wijnen
Lomas de Valtuille, El Rapolao
Lomas de Valtuille, El Rapolao 2023 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
Lomas de Valtuille, Las Gundiñas
Lomas de Valtuille, Las Gundiñas 2023 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
Lomas de Valtuille, La Vitoriana
Lomas de Valtuille, La Vitoriana 2023 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
Lomas de Valtuille, La Poulosa
Lomas de Valtuille, La Poulosa 2023 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
Lomas de Valtuille, La del Vivo
Lomas de Valtuille, La del Vivo 2024 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
Lomas de Valtuille, Las Gundiñas
Lomas de Valtuille, Las Gundiñas 2024 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
Lomas de Valtuille, El Rapolao
Lomas de Valtuille, El Rapolao 2024 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
Lomas de Valtuille, La del Vivo
Lomas de Valtuille, La del Vivo 2025 La Vizcaína (Raúl Pérez) - 75 cl.
€ 22,88 excl. BTW
✕

Smaakprofiel icon - La Buena Vida Smaakprofiel Smaakprofiel
Hout
Zuren
Fruitig
Structuur
Question mark icon - La Buena Vida Geen idee. Overslaan
Even geduld, we zoeken het op...

Je bent succesvol ingeschreven! We houden je op de hoogte.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als dit product weer in voorraad is.

Vul je e-mailadres in en we brengen je op de hoogte als de nieuwe jaargang van dit product in voorraad is.